تاریخچه شرکت بیت کویین

بیت کویین یک نسخه صرفا یکپارچه برای پول نقد دیجیتال است، اجازه می دهد که پرداخت آنلاین به طور مستقیم از یک شخص به دیگر بدون رفتن از یک موسسه مالی ارسال کنید.

نیروی قوی با این یکی است. من الان شما را دارم شما به نیروی اعتقادی ندارید، آیا شما؟ مذاهب هوکی و سلاح های باستانی هیچ ربطی به یک بلستر خوب در کنار شما ندارند. بیش از این به این تروریسم تکنولوژیک که شما ساخته اید افتخار نکنید. توانایی نابودی یک سیاره در کنار نیرو کوچک، ناچیز است.

 • 2009

  بیت کوین اول

  اولین بیت کوین 50 بمب گذاری شده توسط ساتوشی ناکاموتو، مخترع نامدار بیت کویین است.

 • 2012

  100 بیت کوین نقطه عطف

  پس از تقریبا دو سال از اینرسی، بیتکوین برای اولین بار در روز اول فوریه 100 دلار برای اولین بار به فروش می رسد و پس از آن رونق می یابد - در طول یک هفته دو برابر شدن بیش از 200 دلار است.

 • 2013

  بیت کویین به 1000 دلار رسید

  بیت کویین در برابر 1000 دلار گذشته است، تقریبا دوبرابر شده در ارزش یک هفته است. به نظر می رسد که خرید فریبنده توسط سرمایه گذاران چینی متوقف شده است، که تصور می شود، می خواهند پول خود را به حساب های غیر قابل جستجو انتقال دهند. پایه Bitcoin تا پایان ماه به $ 1،216.70 می رسد. قیمت سه سال دیگر دوباره 1000 دلار باز نخواهد گشت.

 • 2017

  بیت کویین به $10,000 رسید

  بیت کویین انفجار گذشته $ 10،000 علامت. ساعت ها بعد قیمت به 11000 دلار می رسد و انرژی بیشتری را در اختیار دارد. افزایش شهاب سنگی از سرمایه گذاران خجالت می کشد و در محدوده ارزیابی اوج خود از آخر هفته تعطیلات شکرگزاری قرار می گیرد. رانندگان اصلی قیمت هستند سرمایه گذاران اصلی اصلی خیابان.

چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

اگر نیاز به کمک دارید یا سوالی دارید، با تیم قالب وردپرس بلاکچین تماس بگیرید.

Very nice theme, very usable for all business and agencies. Great customer support. These guys are truly professionals. I would definately recommend you to buy this theme.

gnosis21
Customer, StylemixThemes

آیا شما به دنبال یک مشاور حرفه ای در زمینه کسب و کار هستید؟