عرضه اولیه کیش لاورز کوین

بعد از مدت ها تلاش ، عرضه اولیه کیش لاورز کوین با نام مخفف klc از 12 فوریه آغاز شده و تا 28 فوریه 2021 ادامه خواهد داشت. قیمت این ارز در این مرحله 0.5 ترون (trx) تعین شده است.

🔺نحوه استفاده از کیف پول ترون لینک TronLink برای خرید کیش لاورز کوین

کیف پول ترون لینک را می توانید از گوگل پلی و یا اپل استور دانلود کنید. وقتی کیف پول را نصب کردید، در صفحه کاربری دو گزینه Create Wallet و Import Wallet را می بینید که که برای ایجاد کیف پول و یا بازیابی کیف پول به کار می روند.

با انتخاب گزینه ایجاد کیف، شرایط قانونی ترون را بپذیرید، سپس نامی را بر روی کیف پول ترون لینک خود بگذارید و رمز عبوری را با توجه به شرایط انتخاب رمز، وارد نمایید( بودن یک حرف بزرگ و یک عدد در رمز الزامی است). در این مرحله عبارت بازیابی 12 کاراکتری و هشدار ترون جهت نگهداری این عبارت را مشاهده می کنید که باید یادداشت کنید.

پس از وارد شدن به کیف خود، در برگه اصلی ارزهایی مانند ترون ، بیت کوین و … را مشاهده می کنید.

با انتخاب گزینه Add assets می توانید ارزهای دیگر مانند kishloverscoin را به صفحه اصلی کیف پول ترون لینک خود اضافه نمایید.
مانند دیگر ارزها از قسمت receive کیف پول کیش لاورز می توانید آدرس والت را کپی کنید و یا بارکد را به اشتراک بگذارید. برای ارسال نیز از گزینه send استفاده کنید. توجه داشته باشید برای دریافت کیش لاورز یا هر توکن دیگر باید کمی ترون trx جهت پرداخت کارمزد در کیف پول خود داشته باشید. کارمزد انتقال کیش لاورز بسیار اندک و حدود ۰.۱ ترون می باشد

برای خرید و دریافت کیش لاورز کوین آدرس والت کیش لاورز کوین خود را برای ما ارسال کنید

🆔: @masoodkish
📱+989364588755

🌐 www.kishlovers.com
🔺@kishcoin

🔺@kishblockchainAdd a comment